Skip to main content

הצהרת נגישות האתר


שאלות? תתקשר/י עכשיו!
אנה גלידר: 073-3349331

כאן תשאירו פרטים והסכמה לבדיקה מקיפה של תיק ביטוח ופנסיה דרך משרד האוצר.

 סוכנות הביטוח והפנסיה אנה גלידר   שואף להנגיש את שירותיו לאנשים עם מוגבלויות. אנו מאמינים כי המאמצים להנגיש את האתר מסייעים לכל המשתמשים וכי לכל אחד יש זכות לחיים בכבוד.  שוויון, נוחות ועצמאות.

זמינות האתר
האתר שלנו מאפשר ווידג'ט נגישות אינטרנט של UserWay שפועל על שרת נגישות ייעודי. התוכנה משפרת את עמידותה בהנחיות הנגשת תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

הפעל את תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר השקת תפריט הנגישות, המתן עד להטענה מלאה.

שלילת אחריות
אנו ממשיכים במאמצינו לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלנו, מתוך אמונה שזו חובתנו המוסרית הקולקטיבית להבטיח שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה באתר גם לאנשים עם מוגבלות.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות, אנו סורקים באופן קבוע את האתר שלנו באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולהסיר את כל חסמי הנגישות האפשריים באתר שלנו. למרות המאמצים שלנו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר זה, ייתכן שתכנים מסוימים עדיין לא יותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זו עשויה להיות תוצאה של אי מציאת או זיהוי הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

 

בשבילך
אם יש לך קשיים עם תוכן כלשהו באתר, נגישות המקום שלנו או זקוק לעזרה עם חלק כלשהו באתר שלנו, אנא צור איתנו קשר במהלך שעות העבודה
 רכז נגישות: אנה גלידר

073-3349331
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 

Заявление о доступности сайта

Страховое агентство  Анны Глидер стремится сделать свои услуги доступными для людей с ограниченными возможностями. Мы  твёрдо убеждены в том, что усилия по обеспечению доступности веб-сайта помогают всем пользователям и что каждый человек имеет право на достойную жизнь. , равенство, комфорт и независимость.

Доступность сайта
Наш сайт делает доступным виджет веб-доступности UserWay, работающий на выделенном сервере специальных возможностей. Программное обеспечение позволяет улучшить его соответствие Руководству по обеспечению доступности веб-контента (WCAG 2.1).

Включение меню специальных возможностей
Меню специальных возможностей  можно включить, щелкнув значок меню специальных возможностей, который отображается в углу страницы. После запуска меню специальных возможностей подождите, пока оно не загрузится полностью.

Отказ от ответственности
Мы продолжаем  наши усилия по постоянному улучшению доступности своего сайта и услуг, полагая, что наше коллективное моральное обязательство - обеспечить беспрепятственное, доступное и беспрепятственное использование сайта также для людей с ограниченными возможностями.

В постоянных усилиях по постоянному улучшению и устранению проблем с доступностью мы также регулярно сканируем  наш сайт с помощью сканера доступности UserWay для выявления и устранения всех возможных барьеров доступности на нашем сайте. Несмотря на наши усилия сделать все страницы и контент на  этом сайте  полностью доступными, некоторый контент, возможно, еще не полностью адаптирован к самым строгим стандартам доступности. Это может быть результатом того, что не найдено или не определено наиболее подходящее технологическое решение.

Для вас
Если у вас возникли трудности с каким-либо контентом на  нашем сайте или вам нужна помощь в работе с какой-либо частью нашего сайта, свяжитесь с нами в рабочие часы
Координатор доступности: Анна Глидер

073-3349331
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


היתרונות שלנו

מגוון ומבחר

מגוון ומבחר

אנו מבטחים במגוון פוליסות הקיימות בשוק ומבצעים גם ביטוח אלמנטרי וגם פנסיוני. כל השירות במקום אחד. אנו עובדים בשוטף מול כל חברות הביטוח על מנת למצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר עבור הלקוח.
ניסיון בתחום

ניסיון בתחום

מעל 10 שנות ניסיון בהתאמת הכיסוי הביטוחי ללקוחות וטיפול בתביעות אשר הסתיימו בהצלחה מול חברות הביטוח.

הוגנות ואכפתיות

הוגנות ואכפתיות

בחירת הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבור הלקוח, וברגע האמת - סוכנת ביטוח היא זו שתשרת את האינטרס שלכם כלקוחות כנגד חברות הביטוח.
יחס אישי וליווי לאורך השנים

יחס אישי וליווי לאורך השנים

התהליך מתבצע באופן מלא מול הלקוח ובאישורו, מדי שנתיים הלקוח מוזמן לבדיקת התיק הביטוחי בהתאם לשינויים בחיי המשפחה, העבודה וכד׳.
טיפול מ־א׳ ועד ת׳

טיפול מ־א׳ ועד ת׳

טיפול בתביעות מהרגע הראשון ועד לסגירה התביעה וקבלת התשלום. הטיפול כולל את כל התקשורת מול חברת הביטוח והפקת המסמכים הנדרשים.
התאמה אישית לצרכי המשפחה

התאמה אישית לצרכי המשפחה

כל משפחה זקוקה לכיסויים אחרים, במחירים שונים ובהתאם להרכב המשפחה.

כאן תוכלו לתאם פגישה עם אנה גלידר, סוכנת ביטוח בת שעה וחצי בעלות של 1000 ש״ח בתוספת מע״מ. בפגישה נעבור על המיידעים שהתקבלו מראש ממשרד האוצר על ביטוח פרט, קולקטיבי ופנסיוני. נבצע התאמה לפי רצון/צורך כלכלי משפחתי, נבדוק מה רמת סיכון רצויה, ומה ניתן לשנות כדי להגיע ליעד. תקבלו דוח מסכם וברור והמלצות.  סוכנות גלידרביט מעניקה פתרונות מתוחכמים על בסיס ידע מקצועי מעמיק וניסיון של שנים. ליווי מתמשך תוך היכרות אישית מניב פירות, מיקסום רווחים ושקט נפשי. Gliderbit.com אתר האינטרנט שלנו: 

אנה גלידר

שאלות? תתקשט עכשיו!
אנה גלידר: 073-3349331

השאירו פרטיכם ואחזור בהקדם

נא למלא את השם שלך
נא למלא את הטלפון שלך
נא למלא את האימייל שלך
Invalid Input