Skip to main content

ביטח בריאות / רפואי


ביטח בריאות / רפואי

שאלות? תתקשר/י עכשיו!
אנה גלידר: 073-3349331

כאן תשאירו פרטים והסכמה לבדיקה מקיפה של תיק ביטוח ופנסיה דרך משרד האוצר.

ביטוח פרטי לרוב צריך להתבסס על כיסויים קיימים במסגרת תוכניות פנסיוניות שונות, ומהותו להשלים את החסר, תוך התאמה חכמה שמטרתה כמה שיותר לצבור וכמה שפחות להוציא ללא חזרה לביטוח.

אך גם במוצרים מעולים יש צורך בהשלמות שנרכשות באופן עצמאי, והופחתו כיסויים ביטוחיים בתוך המוצרים הפנסיוניים למתאים ביותר עבור לקוח/משפחה.

בישראל יש הרבה מעסיקים שרוכשים ביטוח קולקטיבי עבור העובדים, גם לזה יש חשיבות כאשר מתקבלת החלטה לרכוש ביטוח כזה או אחר.

יש מוצרים שהם פשוט חובה עבור שכירים עם שכר גבוה במקצועות צווארון לבן במיוחד, אך לא רק עיסוקים מסוכנים, כאשר בוחרים מוצר פיננסי לא מתאים, עלות הביטוח גבוה מאוד לעיסוקים ספציפיים, כך לקופת חיסכון לא מגיע מספיק, כדי להבטיח קצבה מכובדת בפרישה, גם לזה אנו נותנים פתרונות ביטוח בריאות קולקטיבי הוא שונה ממקום עבודה אחד לאחר, לכן יש צורך להבין במה אתה מבוטח , מה הסכומי ביטוח, וכן גם בפוליסות הטובות ביותר יש צורך בהשלמות של כיסויים מהותיים שלא כוללים בקולקטיב. אנשים שכבר חלו, ולא מתקבלים לביטוח אנחנו הכתובת להציע מוצר מנצח וחשוב שישמש אותכם במענה למגוון צרכים שלא כוללים בסל הבריאות, וגם מימוש זכויות ועזרה בניהול אירועים רפואיים שונים. 

מחלות קשות מוצר נחוץ לכל אחד שאין לא סכום כסף פנוי בצד, סכום מינימלי של 150000 ש''ח.

יש חשיבות בחישוב סכום ביטוח המתאים לרמת הכנסה של המשפחה ומכאן צורך בחיסכון פרטי לכל אדם ולכל משפחה.

ביטוח חיים כתוספת לפנסיית שאירים בקרן פנסיה, שמבטיח שחלילה וקרה מקרה ביטוח, קצבה חודשית תגיע לאלמן ושאירים , כך שימשיכו רמת חיים שלכם גם במקרה כזה.

שילוב פוליסות ביטוח חיים למתרות שונות , שיעבוד פוליסות חיים לטובת הלוואות בבנק ועוד.

 


היתרונות שלנו

מגוון ומבחר

מגוון ומבחר

אנו מבטחים במגוון פוליסות הקיימות בשוק ומבצעים גם ביטוח אלמנטרי וגם פנסיוני. כל השירות במקום אחד. אנו עובדים בשוטף מול כל חברות הביטוח על מנת למצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר עבור הלקוח.
ניסיון בתחום

ניסיון בתחום

מעל 10 שנות ניסיון בהתאמת הכיסוי הביטוחי ללקוחות וטיפול בתביעות אשר הסתיימו בהצלחה מול חברות הביטוח.

הוגנות ואכפתיות

הוגנות ואכפתיות

בחירת הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבור הלקוח, וברגע האמת - סוכנת ביטוח היא זו שתשרת את האינטרס שלכם כלקוחות כנגד חברות הביטוח.
יחס אישי וליווי לאורך השנים

יחס אישי וליווי לאורך השנים

התהליך מתבצע באופן מלא מול הלקוח ובאישורו, מדי שנתיים הלקוח מוזמן לבדיקת התיק הביטוחי בהתאם לשינויים בחיי המשפחה, העבודה וכד׳.
טיפול מ־א׳ ועד ת׳

טיפול מ־א׳ ועד ת׳

טיפול בתביעות מהרגע הראשון ועד לסגירה התביעה וקבלת התשלום. הטיפול כולל את כל התקשורת מול חברת הביטוח והפקת המסמכים הנדרשים.
התאמה אישית לצרכי המשפחה

התאמה אישית לצרכי המשפחה

כל משפחה זקוקה לכיסויים אחרים, במחירים שונים ובהתאם להרכב המשפחה.

כאן תוכלו לתאם פגישה עם אנה גלידר, סוכנת ביטוח בת שעה וחצי בעלות של 1000 ש״ח בתוספת מע״מ. בפגישה נעבור על המיידעים שהתקבלו מראש ממשרד האוצר על ביטוח פרט, קולקטיבי ופנסיוני. נבצע התאמה לפי רצון/צורך כלכלי משפחתי, נבדוק מה רמת סיכון רצויה, ומה ניתן לשנות כדי להגיע ליעד. תקבלו דוח מסכם וברור והמלצות.  סוכנות גלידרביט מעניקה פתרונות מתוחכמים על בסיס ידע מקצועי מעמיק וניסיון של שנים. ליווי מתמשך תוך היכרות אישית מניב פירות, מיקסום רווחים ושקט נפשי. Gliderbit.com אתר האינטרנט שלנו: 

אנה גלידר

שאלות? תתקשט עכשיו!
אנה גלידר: 073-3349331

השאירו פרטיכם ואחזור בהקדם

נא למלא את השם שלך
נא למלא את הטלפון שלך
נא למלא את האימייל שלך
Invalid Input